elsemoonlight
0 Takipçi | 1 Takip

Dağdan Toz Zerreciğine Yolculuk

2014-09-11 08:21:00

Sevgin kocaman bir dağ gibi gözlerinin önündeyken duygusuzluklarıyla onu yerle bir etmeye çalışırlar. Pes etme devam et demiyorum, yaşadığım yıkımın büyük ve derin sarsıntısının tarifi yok. Seni tanımıyorum ama bunu yaşamanı istemem.İki gün önce seni yücelten ve uçuran sözler söyleyen bir insan iki gün sonra "sen kimsin?" muamelesi yapıyor. Şaşırma çünkü o arayışta.Sen de tam bir salaksın, ne istediğini bilmeyene rehber olmaya çabalıyorsun. Sevgi emek ister derdi dayım hep. Belki onun çabasıydı bu. Emeğinin meyvesini başkası yiyecekse bu da bir yıkım olmaz mı? 

Herkes istediği gibi yaşarken, seni yıkıp geçerken... SEN NEDEN VE KİM İÇİN ÇABALIYORSUN HALA KÖR KIZIM BENİM? Geceleri döktüğün gözyaşı dert olmazsa ona, çıkmazsa ondan namert bir insanım. Yaşadım, gördüm ve görüyorum. Canını acıtanlar, sen izin verdikçe canını acıtmaya devam edicek.Canını acıtanlar, birer birer ödeyecek hesabını. 

 Sevgi kavramına değer veriyorsan eğer, çok çabalama ki verdiğin değerden bir eksiğine inmeden öylece kalabilsin o değer.Çok uğraşırsan eğer, soğuturlar seni ve eksildikçe içinde sevgin küçülür.Sonra buzdolabı olmakla suçlanırsın 

8
0
0
Yorum Yaz