elsemoonlight
0 Takipçi | 1 Takip

Ağlamakla Anlatılanlar

2014-09-07 10:46:00

Ağlamak hayatınızda yaptığınız en doğru şey gibi hissediyorsanız üzülmeyin, yalnız değilsiniz.İyimser mükemmelliyetçilerdeniz belki de.Sevdiklerimiz mutlu olsun, çabaladığımız tüm işler yolunda gitsin ve kusursuz olsun, hep sevelim, hep sevdiklerimiz tarafından sevilelim ve onlar hep bizimle olsun, sinirlenmeyelim, çevremizdekiler empatiden haberdar olsun, çok istediysek olsun, herkes bizi anlasın ve artık bu hayattan yorulmak istemiyorum deme şeklimizdir. Şimdi böyle düşününce bunlar ağlamamamız için uygun ortamlar. Ancak tam bir hastalıklı ruha sahip olduğumuzu da düşünmek için idealdir.Yazarken bile ağlamayanların hayatı böyle mi diye sorgulamaya başladım ki okurken kim bilir siz neler düşünürsünüz. 

Utanmamak, doğal bir şey olduğuna inanmak ve içtenlikle duygu ifade etme biçimi olarak benimsenmişse eğer yapacak bir şey yoktur ve lakabımız "sulugöz" olur.Bizi böyle de sevecek insanlar var emin olun.Ancak siz ağlamayı artık bir oyun haline getirdiyseniz aramızdan çekilip gidebilirsiniz.Duygularını saklayan veya sadece kelimelere döken insanlardan biriyseniz tabi ki de ağlama lüzumu görmeyebilirsiniz.Ya da bir babaysanız hiç gerek duymayabilirsiniz.Hatta erkeğim bu yüzden mümkünatı yok diyenlerdenseniz.Allah muhafaza bunlar da bir patlar ki, freni patlamış kamyonun hazin sonunu yaşarlar. Çok gördüm ve çok duydum öyle "ağlamayanları" ben...

Baş maş ağrıtır ama bir derin iç çekersiniz ki o rahatlama hiçbir yerde görülmemiştir. Sonrasında mı? Samimiyetinize inanan insanların güzelliğiyle çevriliyseniz onlar sizi kanatları altına alırlar.Diğerlerinin durumunu bana sormayın çünkü orası çok karışık bir ortam.Tavsiyem, halden anlayanları bulmalarıdır.Ve en güzeli de sonrasında cumbur lop tulumba yatak ve o güzel yastığın yumuşaklığına sarılıp uyumaktır. 

12
0
0
Yorum Yaz